Pozvánka na Keynote 1.12.2023, kde představíme nové funkce a vylepšení Pobo PREMIUM

Nové funkce v Pobo Page Builder - Umělá inteligence pro vytváření textu

13.01.2022
« Zpět na výpis článků

1. Umělá inteligence pro vytváření textů

Umělá inteligence (AI) v Pobo Page Builder umožňuje vytvářet texty k produktům, u kterých není k dispozici příliš mnoho informací. AI funguje na principu strojového učení, kvalita a kvantita vytvořeného textu  je závislá na množství vstupních informací. O generování textu se dozvíte více v nápovědě.

Důležitá informace: Umělá inteligence je dostupná zatím pouze pro produkty a český jazyk. Slovenština bude doplněna v průběhu ledna spolu s drobnými korekcemi. 


2. Oblíbené widgety

Oblíbené widgety slouží k uložení hotových popisků s texty, obrázky, YouTube videoklipy nebo ikonami. Takto uložené widgety můžete následně snadno používat bez nutnosti znova vyplňovat obsah u produktů, sdílených popisků nebo blogu 

Funkce je velmi užitečná, pokud velmi často používáte obsah, který je potřeba psát znova. Její hlavní smysl a cíle je ušetřit Váš čas, který můžete věnovat psaním jiných popisků.

Oblíbené widgety prozatím nelze upravovat ani mazat, předpokládáme, že mazání a úprava bude do Pobo Page Builder implementována v průběhu ledna 2022.


3. Statistika výkonu prodeje produktu v grafech (pilotní provoz)

Pro větší přehled v rámci jednotlivých produktů jsem přidaly do Pobo Page Builder přehledné grafy. V grafech budete moci vidět jak se vyvíjí jednotlivé produkty v čase.

Můžete tak vidět přehledně jaký produkt měl po úpravě dobré výsledky a který naopak je potřeba vylepšit.

Pokud budete mít nějaké další náměty, jak nástroj vylepšit.

Napište na info@pobo.cz 

Děkujeme ;-)