Základní popis editoru

Pobo Page Builder je intuitivní editor, se kterým si můžete snadno a pohodlně poskládat popisky z widgetů (i na míru). Při vývoji jsme kladli důraz na jednoduchost a snadné používání, náš editor (na rozdíl od konkurenčních) vám nedovolí popisky nijak „rozbít“.

Pobo Page Builder Vám poskytne pohodlí při vytváření hezkých popisků, které můžete vidět u velkých ecommerce hráčů. Základním stavebním kamenem popisku je widget.

Widget je předpřipravená responzivní šablona, ve které můžete snadno upravovat texty, obrázky i ikony a zároveň Vám nedovolí popisky (na rozdíl od klasických editorů) nijak rozbít.

Widgety lze v popiscích libovolně přesouvat, měnit pořadí a mazat.

Vytváření popisků

Pomocí funkce drag and drop (táhni a pusť) si můžete do popisku produktu pohodlně přidávat widgety (předpřipravené responzivní bloky) a upravovat v nich texty, obrázky a ikony..

S textem lze pracovat jako ve WORD editoru. Můžete jej označit tučně, kurzívou, přidávat odkazy, zarovnávat vpravo, vlevo, na střed či do bloku.

Nahrávání obrázků

Ke každému produktu můžete nahrát jakoukoliv fotku v běžném formátu (JPG, JPEG, PNG). Fotku po nahrání zmenšíme pro rychlejší načtení v prohlížeči a zobrazíme Vám ji ve vyskakovacím okně při výběru fotky.

Do Pobo Page Builder lze fotku vložit ve dvou velikostech - zmenšené (max. 980px na šířku) a velké (max. 1200px na šířku)

Info Při první úpravě produktu si uložíme všechny fotky, které máte uložené u produktu v Shoptetu.

Tip Můžete vybrat více fotek najednou a nahrát na jedno kliknutí.

Používání ikon

V editoru můžete použít obecné ikony, které jsme Vám připravili. Použít je můžete u každého produktu bez omezení.

Kopírování popisků

Výhodou našeho editoru je v možnosti kopírování popisků do dalších produtků. Tato funkce je užitečná pro e-shopy s vysokým počtem produktů, u kterých potřebujete rychle rozkopírovat popisky a následně je upravit.

Živý náhled

Živý náhled je funkce editoru, která Vám umožní zkontrolovat vzhled popisku přímo v Shoptetu bez nutnosti exportu.

Vzhled popisků

V editoru lze měnit vzhled popisků, které vytváříte v Pobo Page Builder. Připravili jsme šablony tak, aby popisky vypadaly dobře na Vašem e-shopu.