Základní popis editoru

Pobo Page Builder je intuitivní editor, se kterým si můžete snadno a pohodlně poskládat popisky z widgetů (i i na míru). Při vývoji jsme kladli důraz na jednoduchost a snadné používání, náš editor (na rozdíl od konkurenčních) vám nedovolí popisky nijak „rozbít“.

Pobo Page Builder Vám poskytne pohodlí při vytváření hezkých popisků, které můžete vidět u velkých ecommerce hráčů. Základním stavebním kamenem popisku je widget.

Widget je předpřipravená responzivní šablona, ve které můžete snadno upravovat texty, obrázky i ikony a zároveň Vám nedovolí popisky (na rozdíl od klasických editorů) nijak rozbít.

Widgety lze v popiscích libovolně přesouvat, měnit pořadí a mazat.

Vytváření popisků

Pomocí funkce drag and drop (táhni a pusť) si můžete pohodlně přidávat widgety do popisků a upravovat v nich texty, obrázky a ikony.

S textem lze pracovat jako ve WYSIWYG editoru. Můžete jej označit tučně, kurzívou, přidávat odkazy, zarovnávat vpravo, vlevo, na střed či do bloku a měnit barvu samotného textu.

Nahrávání obrázků

Ke každému produktu můžete nahrát jakoukoliv fotku v běžném formátu (JPG, JPEG, PNG). Fotku po nahrání zmenšíme pro rychlejší načtení v prohlížeči a zobrazíme Vám ji ve vyskakovacím okně při výběru fotky.

Do Pobo Page Builder lze fotku vložit ve dvou velikostech - zmenšené (max. 980px na šířku) a velké (max. 1200px na šířku)

Info Při první úpravě produktu si uložíme všechny fotky, které máte uložené u produktu v Shoptetu.

Tip Můžete vybrat více fotek najednou a nahrát na jedno kliknutí.

Používání ikon

V editoru můžete použít obecné ikony, které jsme Vám připravili. Použít je můžete u každého produktu bez omezení.

Kopírování popisků

Výhodou našeho editoru je v možnosti kopírování popisků do dalších produtků. Tato funkce je užitečná pro e-shopy s vysokým počtem produktů, u kterých potřebujete rychle rozkopírovat popisky a následně je upravit.

Živý náhled

Živý náhled je funkce editoru, která Vám umožní zkontrolovat vzhled popisku přímo v Shoptetu bez nutnosti exportu.