Pobo Page Builder

Vytvářejte poutavé články na blog pomocí drag and drop widgetů.

Co je Pobo Blog Builder?

Pobo Blog Builder je nástroj, se kterým si pomocí widgetů vytvoříte atraktivní článek na blog. Kromě klasického textu můžete přidávat grafické prvky jako obrázky, videa či seznamy, aniž byste museli cokoliv kódovat. Stačí přetáhnout vybraný widget z menu a vepsat do něj text či nahrát obrázky a další obsah.


Výhody Pobo Blog Builderu:

  • Pomocí Pobo Blog Builderu můžete článek hezky strukturovat, aby byl přehledný a dobře se četl. Nikdo nechce číst dlouhé jednolité texty.
  • Máte jistotu, že se vám obsah nijak nerozhází a bude se zobrazovat správně na všech zařízeních.
  • Používání drag and drop editoru je velmi snadné a intuitivní. K tomu, abyste si vytvořili pěkný článek na blog, nepotřebujete mít žádné znalosti programování ani redakčních systémů.

Jak vypadá článek vytvořený v Pobo Blog Builder?


Návod, jak vytvořit článek na blog

Vytváření blogového článku je v podstatě stejné jako úprava popisků k produktům.

1. Otevřete si Pobo Blog Builder.

Přihlaste se do svého účtu a v menu na levé straně klikněte na Popisky k blogu.

2. Vytvořte článek.

Klikněte na tlačítko Vytvořit článek Otevře se vám modální okno, kde napíšete název článku. Poté klikněte na Uložit a zavřít

3. Přidávejte widgety.

Článek upravíte kliknutím na tlačítko Upravit popisky. Otevře se vám editor, kde můžete libovolně přetahovat widgety s texty či obrázky a poskládat si z nich hezký článek.

4. Nahrajte článek na blog.

Když máte článek hotový, nezapomeňte ho uložit a vraťte se do menu. Zde vyberte možnost Nahrát do e-shopu Zobrazí se vám okno s HTML kódem, který si jen zkopírujete a vložíte do blogu.