Poznejte Tým Pobo Page Builder

O nás

Michal Štikar

Michal Štikar se pohybuje v e-commerce přes 12 let věnuje se primárně výkonnostnímu marketingu. Zkušenosti z agentury a vlastních projektů ho naučily dívat se na marketing jako na celek a navrhovat řešení, která dávají smysl.

Má na starosti projektově produktovou část, podporu a marketing Pobo Page Builder.

Vojtěch Vaněk

Vojta má na starosti hlavně vývoj front-endu. Stará se o vývoj nových widgetů, řeší úpravy na míru pro klienty a společně s ostatními vývojáři spoluvytváří nové funkce v Pobo Page Builder.

Studuje na Západočeské univerzitě v Plzni. Rád rozšiřuje své dovednosti v oblasti full-stack vývoje. Pro Pobo pracuje od roku 2021.

O nás
O nás

Sára Pietaková

Sára se stará o marketing a podporu. Také pomáhá vytvářet popisky produktových stránek, píše články jak na blog Pobo Page Builderu tak pro klienty. Vyrostla v Kalifornii takže se stará i o anglické překlady.

Momentálně studuje na Newton University v oboru Marketing a Management. 

Markéta Žůrková

Markéta má na starosti copywriting a překlady. V editoru Pobo Page Builder vytváří produktové popisky a články na míru pro naše klienty.

Momentálně studuje na Polytechnické univerzitě ve Valencii magisterský obor Transmedia Communication, v rámci kterého se zaměřuje na tvorbu digitálního obsahu. 

O nás
O nás

Julie Kalábová

Julie je novou posilou týmu Pobo na pozici UX designérky a zároveň se s ní můžete setkat i na podpoře. Koncem roku 2022 se rozhodla ukončit svoji kariéru ve zdravotnictví a vstoupit do IT oblasti. Nejvíce ji zaujalo UX a produktový design, což souvisí s jejími kreativními zájmy a zároveň s láskou k práci s lidmi a pro lidi.

Je absolventkou certifikovaných kurzů od Czechitas a Google.

Marek Žák

Marek zastává v týmu Pobo roli Backend Developera. Programování se věnuje již více než 12 let. Baví ho nacházet nové způsoby, jak inovovat nebo zlepšovat Pobo po technické stránce.

Pokud zrovna nesedí u počítače nebo se nezotavuje ze zranění, rád se věnuje koníčkům jako je venčení psů, posilování a bojové sporty.  

O nás