O nás

Kdo stojí za Pobo Page Builder?

Poznejte Tým Pobo Page Builder

Tomáš Smetka

Přes 14 let se věnuje vývoji, pracoval na velkých projektech Rohlik.cz a Pilulka.cz. V Pobo Page Builder má na starosti technickou podporu, vedení vývojového týmu, nastavení a implementaci A/B testů. 

Pobo Page Builder založil s Michalem Štikarem v roce 2020. 

Ve volném čase rád sportuje, zajímá se o automobilismus.     

O nás
O nás

Michal Štikar

Michal Štikar se pohybuje v e-commerce přes 12 let věnuje se primárně výkonnostnímu marketingu. Zkušenosti z agentury a vlastních projektů ho naučily dívat se na marketing jako na celek a navrhovat řešení, která dávají smysl.

Má na starosti projektově produktovou část, podporu a marketing Pobo Page Builder.

Vojtěch Vaněk

Vojta má na starosti hlavně vývoj front-endu. Stará se o vývoj nových widgetů, řeší úpravy na míru pro klienty a společně s ostatními vývojáři spoluvytváří nové funkce v Pobo Page Builder. Studuje na Západočeské univerzitě v Plzni. Rád rozšiřuje své dovednosti v oblasti full-stack vývoje. Pro Pobo pracuje od roku 2021.

O nás
O nás

Filip Krolop

Filip se zabývá primárně vývojem a údržbou backendové části, kde programuje převážně v PHP v kombinaci s frameworkem Nette. Dle potřeby řeší i některé záležitosti ve Vue na frontendu. Rád se seznamuje s novými technologiemi a prohlubuje své dovednosti. Studuje telekomunikace a informační techniku na fakultě elektrotechnické na VUT v Brně.

Markéta Žůrková

Markéta má na starosti copywriting a překlady. V editoru Pobo Page Builder vytváří produktové popisky a články na míru pro naše klienty. Momentálně studuje na Polytechnické univerzitě ve Valencii magisterský obor Transmedia Communication, v rámci kterého se zaměřuje na tvorbu digitálního obsahu. 

O nás
O nás

Sára Pietaková

Sára se stará o marketing a podporu. Také pomáhá vytvářet popisky produktových stránek, píše články jak na blog Pobo Page Builderu tak pro klienty. Vyrostla v Kalifornii takže se stará i o anglické překlady. Momentálně studuje na Newton University v oboru Marketing a Management.